Viessmann i LSSE patronem kierunków studiów w Legnicy!

Data: 13.07.2022 Kategoria: Informacje ogólne

Firma Viessmann Legnica oraz Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. objęły patronatem kierunki studiów prowadzone w Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy

Studenci kierunków: Automatyka Przemysłowa, Mechanika i Budowa Maszyn i Odnawialne Źródła Energii prowadzonych w Legnicy przez wydziały Politechniki Wrocławskiej otrzymają dodatkową ofertę szkoleń, kursów oraz praktyk i staży przemysłowych.
Będzie to dla studentów możliwość uzyskania dodatkowej wiedzy, doświadczenia zawodowego, umiejętności i uprawnień ponad standardowy program studiów.

Studiowanie na renomowanej uczelni technicznej, a jednocześnie w ścisłym powiązaniu z otoczeniem gospodarczym, a takim miejscem jest Filia Politechniki Wrocławskiej w Legnicy, oferuje takie możliwości.

lsse_viessmann.jpg